lv | ru | en
CENAS PIEPRASĪJUMS

AINA serviss, SIA - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos 10. augustā Pļaviņās piedalīsies "Dīvānu braucienā"

2019.gada 10.augustā Pļaviņās AINA serviss, SIA - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos

piedalīsies biedrības “Optimistss” organizētajā dīvānu braucienā.

Kas ir dīvāns, un ar ko tas mums saistās? Dīvāns teju katram no mums asociējas ar vietu, kur aizskalot pa dienu piedzīvoto un atpūsties pēc tās, vietu, kur pazvilnēt un noskatīties kādu filmu vai savas iemīļotās sporta komandas spēli, uzkost kādu našķi, parunāt ar draugiem, vai vienkārši pasnaust. Īsāk sakot, dīvāns apzīmē atpūtu, mājīgumu, omulību, atslēgšanos no rūpēm. Tieši tāpēc mūsu pasākuma nosaukums ir dīvānu brauciens, kur atpūtu, omulību, pozitīvās emocijas, nevis iesprostot istabas sienās, bet gan iznest laukā! Papriecāties par svaigo gaisu, iepazīt jaunus cilvēkus un omulīgās zvilnēšanas labsajūtu gūt tepat Pļaviņās aktīvi kustoties, un lai mājās nebūtu jāskaidro dīvānam savs sānsolis, tad paņemiet līdzi arī to pašu.

Dīvānu braucienā pa Pļaviņām (kruīzā), tāpat kā pēc tam foto orientēšanās varēs piedalīties ar dažāda veida transportlīdzekļiem (automobiļiem, motocikliem, velosipēdiem, traktoriem, mopēdiem un arī vēsturiskajiem spēkratiem utt.), uz kuriem būs novietota (uzlikta, piestiprināta) kāda jautra kompozīcija ar kādu mēbeli (gulta, krēsls, dīvāns, matrači utt.). Mēbeles var būt arī nelielas, uzpūšamas no gumijas, uzzīmētas ... esiet radoši.

Foto orientēšanās ir vairāk domāta kā izklaide nevis sports. Būs jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, atļautais braukšanas ātrums. Šeit ļoti labi var piedalīties arī vēsturiskie spēkrati. Galvenais šeit ir dalība, Pļaviņu apkārtnes iepazīšana un jautra laika pavadīšana.

Plkst. 8.40 - 9.10 visi interesenti (kuri brauc no Rīgas puses) pulcējamies Rīgas ielā 33, Ogrē lielveikala “RIMI” stāvvietā.

Plkst. 9.10 – 10.30 Brauciens uz Pļaviņu tirgus laukumu, Raiņa iela 59. Attālums ~ 90 km.

Plkst. 10.30 – 11.00 Gatavojam gultas, krēslus, dīvānus, matračus... Novietojam, nostiprinām tos uz auto. Gatavojamies braucienam.

Plkst. 11.00 sākas pirmo dalībnieku dīvānu brauciens pa Pļaviņu pilsētu un tās apkārtni.

Līdz plkst. 12.45 pēc dīvānu brauciena jāveic reģistrācija, lai varētu piedalīties foto orientēšanās pasākumā.

Izvērstā veidā orientēšanās sacensību nolikums pieejams šeit. 

Reģistrējoties, ir jānorāda komandas nosaukums un kapteiņa vārds un uzvārds, kā arī transportlīdzeklis ar kuru piedalās. Sacensībās varēs piedalīties visas reģistrētās komandas. Katrā komandā drīkst būt viens vai vairāki dalībnieki. Komandai ir jābūt nosaukumam, kas tiek norādīts reģistrējoties.

Piedalīšanās foto orientēšanās sacensībās uz ziedojumu pamata.

Katrai komandai ir nepieciešams viens fotoaparāts (vai telefons ar fotografēšanas funkcija), kā arī pildspalva un papīrs. Sacensībās varēs noderēt arī telefons un kalkulators. Vēlams ģērbties ērtās drēbēs. Katrai komandai līdzi jābūt dīvānam (vai jebkādai citai improvizētai mēbelei, kā jau minēts iepriekš).

Foto orientāšanās mērķis – ļaut Pļaviņu novada iedzīvotājiem un viesiem iepazīt Pļaviņu pilsētu un tuvāko apkārtni no mazliet citādāka skatu punkta.

Plkst. 13.00 sākas foto orientēšanās.

Komandai startējot, tā saņem uzdevumu lapu, bilžu kolāžu.

  • komandas uzdevums ir noteiktajā laikā apmeklēt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu un tajos nofotografēties, kā atēlots bildēs, kā arī atrisināt uzdevumus;
  • sacensību laikā ir atļauts izmantot telefonu un datoru;
  • visā sacensību laikā komandai ir jāpārvietojas kopā;
  • sacensību ilgums ir 4 h un 00 min;
  • par katru pareizo bildi un pareizi atrisināto uzdevumu komanda saņem punktus;
  • par katru nokavēto minūti komanda saņem mīnus punktus;
  • par sacensību uzvarētāju kļūst komanda, kura ir ieguvusi visvairāk punktu;
  • ja iegūto punktu skaits ir vienāds, uzvar komanda, kas tos ir savākusi visātrākajā laikā.

Jau pēc plkst. 17.00 pēc foto orientēšanās būs groziņu vakars. Būs rezervēta viesu māja:

https://www.booking.com/hotel/lv/guest-house-jumiezis.lv.html

Guest house “Jumiezis” atrodas Daugavas iela 47, Pļaviņas.

Visos numuros ir virtuvīte un koplietošanas vannas istaba. Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi.

Atkarībā no cilvēku skaita vakara ballīte būs vai nu viesu namā “Jumiezis” vai turpat netālu manā nepabeiktajā viesu mājā.

Būs vieta piknikam un dejām utt.

Būs iespēja arī kādu telti uzsliet.

Kam interesēs numuriņi uz nakti, labi būtu zināt iepriekš, lai saprastu, kā tur ar vietām.