lv | ru | en
CENAS PIEPRASĪJUMS

Šī gada 18. septembrī, sestdien, Amerikāņu auto cienītāji kopā ar BNI Latvija Yungtimer/ Oldtimer - Biznesa tīklošanas klubu grupu veido sezonas noslēguma pasākumu

Pasākuma norises vieta: Līgatnes vīna darītavā, Spriņģu ielā 3, Līgatnē, https://ligatnesvinadaritava.lv/
Maksa par organizēto pasākumu – 5 EUR no pieauguša dalībnieka. 
Vēlams paņemt līdzi arī skaidru naudu. 
Pasākuma norises gaita:
•    9:30–10:00 satiekamies, pulcējamies krodziņa “Pie brāļa” stāvvietā Siguldas šosejas malā Vangažos (braucot no Rīgas puses pa labi).
•    10:00 un ne vēlāk izbraucam uz pasākuma norises vietu – Līgatnes vīna darītavu.
•    10:40 – ierodamies pasākuma norises vietā un vīna darītavas stāvvietā novietojam savus auto.
•    10:40 – 11-30 degustācija un stāstījums par Līgatnes vēsturisko papīrfabrikas ciematu, alām, klintīm, vīna darināšanu un Līgatnes vīna darītavas sasniegumiem, bet pats galvenais, varēsi arī nobaudīt dažādu veidu dzērienus uzkodās ar vietējās govs sieru. Degustācijas pasākums ilgs aptuveni līdz 1 stundai. Par šoferīšiem arī ir domāts. Šoferīšiem tiks piedāvāts samazināts alkohola dzērienu daudzums un arī bezalkoholiskie dzērieni un līdz paņemšanai paredzēta sidra pudele pēc izvēles, bērniem – komplektiņš ar sukādēm, sulām.... Cena par komplektu pieaugušajam 10 EUR, bērnam 5 EUR. Pēc pasākuma vīna darītavas veikaliņā varam iegādāties dažādus vīnus un arī stiprākus dzērienus. Pie degustācijas un veikalā var norēķināties arī ar bankas karti.

   
•    Pie vīna darītavas paredzēts neliels lauku tirdziņš. 
             
•    aptuveni ap plkst. 12:00 – izbraucam uz piknika vietu Turaidā. Brauksim cauri skaistajai Siguldai un Turaidai. Vienīgi jārēķinās, ka Siguldas-Turaidas senlejā vēl joprojām ir ceļa remonti. 


 
•    Pēc plkst. 13:00 ierodamies piknika vietā. Novietojam savus auto. Piknikā būs gāzes grils, cepsim desiņas, uzkodas un viss pārējais. Ko būsim paņēmuši līdzi savā groziņā, to arī ēdīsim. Būs saviesīgas runas, savstarpēja iepazīšanās, iespēja apskatīt arī senos spēkratus, ne tikai amerikāņu auto, bet arī citus ražojumus (Padomju laika senie spēkrati, Eiropā ražotie ...), kas vienmēr ir ļoti interesanti. Lūgums sagatavot nelielu stāstījumu uz 5 minūtēm par savu auto un nedaudz par savu nodarbošanos vai uzņēmējdarbību. Mūsu vidū ir gan uzņēmēji, gan sava aroda meistari. Piknika vietā būs arī nojume un kamīns, gadījumā ja laika apstākļi mums nelutinās. Arī tualete ir. 
                   
•    Pēc piknika visi dodas mājup. 
Visa pasākuma laikā stingri jāievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.