lv | ru | en
CENAS PIEPRASĪJUMS

LTRK Latgales Biznesa kluba pasākums Balvos 25.01.2019

Pasākuma ietvaros notika vietējo uzņēmumu apmeklējums:
12.00 – 13.00 SIA “Technical textiles” uzņēmuma apmeklējums. Ekskursiju vadīja valdes loceklis Guntars Šults. Adrese: Partizānu iela 47, Balvi.
13.00 – 14.00 SIA “BalviFlora” uzņēmuma apmeklējums, ekskursiju vadīja valdes loceklis Ivars Zaharans. Adrese: Naudaskalns, Balvu pagasts, Balvu novads, Latvija.

Apmeklējot uzņēmumus, pievērsām uzmanību arī darba aizsardzības jautājumiem šo uzņēmumu ražotnēs. Bija patīkami dzirdēt, ka darba aizsardzības sistēma ir sakārtota vai tas patreiz tiek darīts.

Pasākuma teorētiskās daļas ietvaros bija arī mūsu uzņēmuma prezentācija: Ziedonis Liepiņš “Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā – tas nav sarežģīti”.

25 minūtēs paskaidrojām darba aizsardzības sistēmas izveides būtību jo īpaši bīstamajās nozarēs, kad uzņēmumā strādā vairāk par 10 darbiniekiem. Noskaidrojām, kā veidojas šīs sistēma uzņēmumā, bet jo īpaši bīstamajās nozarēs. Ne vienam vien tas bija jaunums, kādos gadījumos bīstamajās nozarēs (kur uzņēmumā strādā vairāk par 10 darbiniekiem) tiek piesaistīta vai kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos vai arī darba aizsardzības vecākais speciālists.

Īpaša uzmanība tika pievērsta modernajām tehnoloģijām - darba vides riska faktoru novērtēšanā ar datorprogrammu RA&S.

Datorprogrammas darbība aprakstīta: http://aina.lv/pakalpojumi/darba-aizsardziba/darba-vides-risku-novertesana-ar-datorprogrammu-raands.

Lekcijas prezentācija apskatāma /vendor/fileman/../../content/prezentacijas/aina_prezentacija_pp_031018.pdf.