lv | ru | en
CENAS PIEPRASĪJUMS

Cenas pieprasījums

Darba aizsardzības pakalpojuma cenas, izmaksas uzņēmumā ir atkarīgas no daudziem un dažādiem faktoriem kā: nepieciešamā pakalpojuma apjoma – prasības minimālās vai liela apjoma, uzņēmuma darbības nozares, veida, darbinieku skaita uzņēmumā, uzņēmuma struktūrvienībās, darbiem objektos, amatu skaita, profesiju skaita un dažādības, apsekojamo objektu skaita un biežuma, nepieciešamības lasīt lekcijas, veikt apmācības par noteiktām tēmām un daudziem citiem faktoriem.

Ir dažādi veidi kā uzņēmējs var samazināt darba aizsardzības, ugunsdrošības izmaksas. Viens no izmaksu samazināšanas veidiem ir pašiem izdrukāt savus darba aizsardzības instruktāžas žurnālus darba vietā, ugunsdrošības instruktāžas žurnālus un arī ievadapmācības instruktāžas žurnālus.

Piedāvājām arī bezmaksas lekciju, darba aizsardzības apmācību prezentācijas par dažādām tēmām. Šīs prezentācijas var izmantot instruējot uzņēmuma darbiniekus.

Tiek piedāvāts arī ugunsdrošības instrukcijas bezmaksas paraugs objektiem,

Piedāvājam bezmaksas darba aizsardzības instrukcijas, bezmaksas paraugus.

Lai varētu noteikt orientējošu cenu pakalpojumam, lūdzam aizpildīt un nosūtīt cenas pieprasījuma anketu vai zvanīt uz mob.tālr. 22521278.

Cenas piedāvājums tiks nosūtīts 1-3 dienu laikā.