lv | ru | en
CENAS PIEPRASĪJUMS
 • Atgriežoties karstajā kabrioletu vasarā

  Skatīt vairāk - nospied uz foto

  Cadillac Eldorado convertible 1976

  https://www.youtube.com/watch?v=KnFvrzo3zj0

 • Šā gada 15. maijā, sestdien Amerikāņu auto cienītāji kopā ar BNI Latvija Yungtimer/Oldtimer - Biznesa tīklošanas kluba iniciatīvas grupu ir auto sezonas atklāšanas noskaņās

  Šā gada 15. maijā, sestdien Amerikāņu auto cienītāji kopā ar BNI Latvija Yungtimer/Oldtimer - Biznesa tīklošanas kluba iniciatīvas grupu ir auto sezonas atklāšanas noskaņās. Pasākuma norises vieta: Ogres Zilie kalni. Dabas parks. (skatīt vairāk - nospiest uz foto)

  https://ziliekalni.lv/lv/

  Pasākuma norises vieta: https://goo.gl/maps/jW5eXXJ4kch8hPtG7

   

 • Pandēmija. Attālinātais darbs un darba aizsardzības jautājumi uzņēmumā. Attālinātais darbs Valsts pārvaldē.

  Pandēmija. vAttālinātais darbs šodien kļuvis ļoti aktuāls. Mēs piedāvājam prezentāciju par attālināto darbu saistībā ar darba aizsardzības jautājumiem. (skatīt vairāk - nospiest uz foto). Jo īpaši svarīgi tas ir Valsts pārvaldē.

  Pandēmija..Attālinātais darbs šodien kļuvis ļoti aktuāls. Mēs piedāvājam prezentāciju par attālināto darbu saistībā ar darba aizsardzības jautājumiem.

 • Darba aizsardzības (darba drošības) instrukcijas, bezmaksas paraugi

  Darba aizsardzība uzņēmumā. Darba drošības instrukciu paraugi par dažādām tēmām (skatīt vairāk - nospiest uz foto). Bezmaksas paraugi.

 • Darba aizsardzība uzņēmumā. 12 lietas par darba aizsardzību, ko derētu zināt ikvienam uzņēmējam

  Darba aizsardzība uzņēmumā. 12 lietas par darba aizsardzību,ko derētu zināt ikvienam (skatīt vairāk - nospiest uz foto)

 • Neliels izklaides kruīzs uz Koknesi. 6. jūlijā notika Amerikāņu auto kluba organizētais pasākums.

  Amerikāņu auto kluba organizētais pasākums - neliels izklaides kruīzs uz Koknesi. 6. jūlijā notika (skatit tālāk - nospiest uz foto)

 • Kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos SIA 'AINA serviss' piedalās LU profesionālās studiju programmas 'Darba vides aizsardzība un ekspertīze' Valsts pārbaudījumu komisijas darbā 2019. gada 7.-8. jūnijā

  Mēs piedalāmies eksaminācijas komisijas darbā, pieņemam maģistra studentu gala pārbaudījumu - maģistra darbus (skat. tālāk - nospiest uz foto)

 • AINA serviss, SIA - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos 10. augustā Pļaviņās piedalīsies biedrības 'Optimistss' organizētajā 'Dīvānu braucienā'

  2019.gada 10.augustā Pļaviņās SIA 'AINA serviss' - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos piedalīsies biedrības “Optimistss” organizētajā dīvānu braucienā (skatīt tālāk - nospiest uz foto)

 • Amerikāņu auto kluba 16. sezonas atklāšanas pasākums, kas notika sestdien, 11. maijā, Preiļos noslēdzies

  Mūsu kopējais pasākums ar mākslas galeriju NESTER CUSTOM MOTO METYAL ART GALLERY un SIA 'AINA serviss' - kompetentu institūciju darba aizsardzības jautājumos sekmīgi pavadīts un noslēdzies (tālāk - nospiest uz foto)

 • Amerikāņu auto kluba 16. sezonas atklāšanas pasākums notiks sestdien, 11. maijā, Preiļos.

  Amerikāņu auto kluba 16. sezonas atklāšanas pasākums notiks sadarbībā ar mākdslas galeriju NESTER CUSTOM MOTO METYAL ART GALLERY un SIA 'AINA serviss' - kompetentu institūciju darba aizsardzības jautājumos (skatīt tālāk - nospiest uz foto)

 • Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK Latgales nodaļa sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un AINA serviss, SIA - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos organizēja semināru, 24.01.2018

  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK Latgales nodaļa sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un AINA serviss, SIA - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos 24.janvārī plkst. 13.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Atbrīvošanas alejā 115 k/4, 308. telpā, organizēja semināru 'Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā. Ugunsdrošība uzņēmumā' (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • LTRK Latgales Biznesa kluba pasākums Balvos 25.01.2019

  Balvos notika LTRK Latgales Biznesa kluba pasākums, ko organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Banku Citadele (AS 'Citadele banka') kopā ar Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales un biznesa centru. Pasākums notika 5 daļās. (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • 23. janvārī notika seminārs Daugavpilī par darba aizsardzības un ugunsdrošības jautājumiem uzņēmumā, kur lektori bijām mēs

  To organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK Latgales nodaļa kopā ar mūsu uzņēmumu AINA serviss, SIA - kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • Pieņemam mācību praksi Latvijas Universitātes darba aizsardzības maģistra studiju kursa studentiem. 2019. gada 11. un 18. janvāris

  Studenti apskatīja ne tikai darba aizsardzības, bet arī ugunsdrošības un vides aizsardzības jautājumus (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • Visbeidzot tiek sakārtota ugunsdrošība un darba aizsardzība arī mūsu draudzē, Mārtiņa ev. luteriskajā baznīcā, Rīgā, 2018. gada 30. decembris

  Tātad visbeidzot tiek sakārtota ugunsdrošība un darba aizsardzība arī mūsu draudzē, Mārtiņa ev. luteriskajā baznīcā (lasīt tālāk-nospiest uz foto)

 • AINA serviss, SIA piedalās LTRK Latgales nodaļas organizētajos semināros Daugavpilī 23.01.2019 un Rēzeknē 24.01.2019 ar savām lekcijām

  Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras (LTRK) Latgales nodaļa sadarbībā ar SIA “AINA serviss” - kompetentu institūciju darba aizsardzības jautājumos 23.01.2019 LTRK birojā, Daugavpilī, Lāčplēša ielā 10 un 24.01.2019 Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 115, k/4, 308.telpā organizē semināru 'Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā. Ugunsdrošība uzņēmumā'. (Lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • Piedalāmies LTRK organizētajā pasākumā - kontaktbirža ar “Speed Networking”, Rīgā 19.12.2018.

  Mūsu darba aizsardzības piedāvājums potenciālajiem sadarbības partneriem (skatīt vairāk - nospiest uz foto)

  Mās saviem potenciālajiem sadarbības partneriem piedāvājām savus pakalpojumus darba aizsardzībā, ugunsdrošībā, ISO/OHSAS kvalitātes vadības sistēmās.

 • Ugunsdrošība un darba aizsardzība tiek sakārtota arī Babītes sv. Annas luterāņu baznīcā, 2018. gada 22. novembris

  Tiek sakārtota ugunsdrošība un darba aizsardzība arī Babītes sv. Annas luterāņu baznīcā (skatīt vairāk - nospiest uz foto)

 • Tiek sakārtota ugunsdrošība un darba aizsardzība Piņķu sv. Jāņa evanģēliski luteriskajā baznīcā, 2018. gada 11. novembris

  SIA 'AINA serviss' sakārto ugunsdrošību un darba aizsardzību Piņķu sv. Jāņa evanģēliski luteriskajā baznīcā (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • LTRK seminārs 30.10.2018: Jaunais arodveselības un darba drošības standarts ISO 45001:2018 – ceļš uz apmierinātākiem darbiniekiem un labākiem biznesa rezultātiem

  Jaunais arodveselības un darba drošības standarts ISO 45001:2018, tā ieviešana nav aiz kalniem (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • Valsts darba inspekcijas organizētā konference, 26. oktobris 2018. gads. Viesnīca 'Tallink Hotel Riga'.

  Konferences tēma: Turi grožos bīstamās vielas - labā prakse.

  Šodien piedalījāmies Valsts darba inspekcijas organizētā konferencē par ļoti būtisku darba aiszardzības tēmu ... (lasīt tālāk - nospiest uz foto)

 • LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākums Kuldīgā 3. oktobrī

  Piedalāmies pasākumā kā darba aizsardzības eksperti

  Tas bija pirmais mūsu pasākums kā darba aizsardzības ekspertiem, ko rīko LTRK. Ievadlekcijas tēma bija "Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā - tas nav sarežģīti!". Vienkāršotā veidā 15 minūtēs centāmies paskaidrot darba aizsardzības sistēmas izveides būtību bīstamajās nozarēs, ja uzņēmumā strādā vairāk kā 10 darbinieki. Lekcija ir pieejama: spiediet šeit. (lasīt tālāk nospiest uz foto)

 • 2018. gada 29. septembrī Amerikāņu auto kluba 15. sezonas noslēguma pasākums R. Blaumaņa dzimtajās mājās memoriālmuzejā 'Braki', Ērgļu pagastā

  Amerikāņu auto kluba sezonas noslēguma pasākums šodien ir pavadīts jautri, atraktīvi un veiksmīgi

  Pasākumā piedalījās 19 automašīnas, 29 dalībnieki un bariņš bērnu..... (lasīt tālāk - nospiest uz foto)