lv | ru | en
CENAS PIEPRASĪJUMS

Mūsu sadarbības partneri

Esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Ergonomikas biedrības biedri, Aktīvi darbojamies šajās organizācijās, piedalāmies pasākumos.

Piedāvājam darba aizsardzības un ugunsdrošības pakalpojumus biedriem.

Veidosim vidi sev apkārt!

 • Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK)

  Kopš 2018. gada esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedri.

  Tā Latvijā ir Iielākā uzņēmēju biedrība, kurā jau ir apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri.

  Piedalāmies biedrības organizētajos pasākumos: lekcijās, kontaktbiržās. Aktīvi piedalāmies Kurzemes biznesa kluba organizētajos pasākumos. Esam eksperti darba aizsardzības jautājumos, lasām lekcijas, izglītojam uzņēmējus, kas darbojas Latvijas reģionos.

 • Latvijas Ergonomikas Biedrība (LEB)

  Aktīvi piedalāmies pasākumos, ko organizē Latvijas Ergonomikas Biedrība (LEB): lekcijās, semināros. Iegūtās zināšanas cenšamies izmantot savā ikdienas darbā veicot darba aizsardzības vecākā speciālista pienākumus. Sadarbojamies ar Latvijas vadošajiem mācību spēkiem darba aizsardzības un arodveselības jomā Dr.med., Ženiju Roju un Dr.sc.admin. Henriju Kaļķi.

 • Būvlaukums.lv

  Portāls būvlaukums.lv ir profesionāla digitālās tīklošanas platforma arhitektūras, būvniecības un dizaina nozarēm, kas palīdz uzņēmējiem un individuālajiem komersantiem vairot sava zīmola, produktu un pakalpojumu atpazīstamību tirgū, kā arī paplašināt sadarbības partneru un klientu loku īsākā laika periodā.

 • Darba aizsardzība. Ugunsdrošība. Kvalitātes vadība.